переїзд переїзд

Майстер система – це сучасний високотехнологічний спосіб контролю доступу та захисту рухомого і нерухомого майна за допомогою одного ключа.

Системи захисту для приватних будинків та котеджів

Майстер система – це сучасний високотехнологічний спосіб контролю доступу та захисту рухомого і нерухомого майна за допомогою одного ключа. Формується на базі механічних пристроїв замикання, де циліндри та ключі наділяються певними правами доступу. Система дозволяє відчиняти декілька різних замків одним ключем (система «Один Ключ») або мати кілька різних ключів, які відчиняють один замок (система «Майстер Ключ»). Такий підхід захищає від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, але й застосовується для внутрішньої організації доступу в окремі приміщення різного призначення.

Система «Один ключ» від Winkhaus – це можливість відкривати вхідні двері оселі, гараж, технічні приміщення та навіть поштову скриньку одним ключем.

Більше непотрібно носити зв’язки ключів.


Замки чи циліндри, які відкриваються одним ключем — це два і більше замків, які мають однакову комбінацію механізмів секретності. Система «Один Ключ» часто використовуються власниками приватних будинків та власниками квартир, адже дана система зручна тим, що може об’єднувати в собі замки вхідних дверей, воріт, почтової скриньки та невеликих садових будівель.

Будується на базі механічних циліндрів від Winkhaus:
keyTec RPE; keyTec N-tra.

Дані циліндри відрізняються кількістю пінів, які виготовлені із латуні та загартованої сталі, кожен з них має свій в залежності від запиту клієнта рівень секретності, профіль, конструктив та бланк ключа.

В комплектацію системи «Один Ключ» входить картка безпеки, в якій закодована вся інформація про циліндри та ключі. За допомогою картки безпеки можливе розширення системи чи дублювання додаткових ключів в процесі експлуатації, дані запити виконує тільки фірма Winkhaus або уповноваженні дилери.

Система «Майстер Ключ» поєднуює найсучасніші технології, надійну безпеку та зручність експлуатації.

Майстер системи часто використовуються на різноманітних об’єктах: від не великих приватних будівель до масштабних офісів та підприємств. Для організації комплексного захисту, безпеки і контролю доступу в приміщеннях. Конструктори компанії Winkhaus розробили сучасну систему замкових циліндрів для майстер систем, які характеризується високою надійністю та функціональністю.

Переваги:

• Майстер системи можуть налічувати від декількох десятків, сотень та навіть тисяч замкових циліндрів. Кожен користувач має тільки один ключ та відкриває тільки ті двері до яких йому надано доступ.
• Індивідуально розробляється для кожного об’єкта в технічному департаменті Winkhaus Німеччина.
• Робить непотрібним використання громіздких в’язок ключів у приміщеннях з великою кількістю дверей. Та розмежовує права доступу користувачів.
• Будується на базі механічних циліндрів keyTec RPE; keyTec N-tra;
Кожен з них має свій в залежності від запиту клієнта рівень секретності, профіль, конструктив та бланк ключа.
• В комплектацію Майстер системи входить картка безпеки, в якій закодована вся інформація про систему. Та на її підставі можливе розширення системи чи дублювання додаткових ключів в процесі експлуатації, дані запити виконує виключно фірма Winkhaus або уповноваженні дилери.
• Ключі мають патент — захист від нелегального дублювання.
• Всі системи механічного замикання компанії Winkhaus, включно циліндри та ключі, виготовляються тільки в Німеччині в місті Мюнстер.

переїзд переїзд